Saturday , 21 April 2018

Arkivat e etiketimeve ndodhi

E fundit ndodhi edhe kjo / Asnje Shqiptar se ka pritur kete nga Vali Corleone sapo ndodhi… |VIDEO|

Valentino Corleone, i njohur si princ vali Corleone nga Gjilani, është kapur nga paparaci duke ndërruar target e veturës së tij, për të hyrë në territorin e Serbisë. Corleone është fotografuar nga paparacit duke ndërruar vet target e automjetit, beprim ky që e bëjnë të gjithë shtetasit e Kosovës meqë …

Artikulli i plotë »

E fundit sapo ndodhi: Hidhet nga pallati dhe gjen vdekjen , zbulohet letra që u ka lënë familjarëve

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Korçë, ku një person është hedhur nga pallati, e për pasojë ka gjetur vdekjen. Policia e Korçës njofton paraprakisht se viktima është e seksit mashkull, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes…per me shume kliko ne reklam per te par videon e …

Artikulli i plotë »