Saturday , 21 April 2018

Arkivat e etiketimeve ndodh

Ç’ndodh në Tiranë kur një vajzë kërkon ndihmë pasi e ngacmon një “maniak” (Video Exluzive)

Nëse një vajzë do t’ju kërkonte ndihmë pasi e ngacmon një djalë në rrugë, si do të vepronit? Për t’iu përgjigjur kësaj pyetjeje, emisioni “Xing me Ermalin” ka realizuar një kamera të fshehtë, ku protagonist ishte Soni dhe një vajzë e bukur. Kjo e fundit ndaloi disa persona për t’iu …

Artikulli i plotë »

Ndodh kjo tragjedi, një javë pasi martohet Alberti e vret gruan, arsyeja “Qesharake”

Albert Gabibov, një burr 34 vjeçar nga Shën Petersburgu i Rusisë, vrau nusen e tij vetëm një javë pas martesës, pasi humbi nervat, ngase ajo kishte harruar t’i fuste telefonin në rrymë për ta mbushur baterinë.Alberti i ka thënë policisë se vrasja kishte ndodhur aksidentalisht. Ai kishte pohuar se gjatë …

Artikulli i plotë »

Ndodh edhe kjo: Arian Çani e godet me grusht Milaim Zekën (Video)

Milaim Zeka ishte i ftuar sonte në emisionin “Zonë e Lirë” të KlanTV-së në Shqipëri.Moderatori i këtij emisioni, Arian Çani ia parashtroi një sërë pyetjesh bashkëbiseduesit rreth përplasjes fizike që kishte me Frashër Krasniqin në një debat televiziv.Mirëpo, në fund të emisionit Çani në shaka tentoi ta sulmojë me grushte …

Artikulli i plotë »