Saturday , 21 April 2018

Arkivat e etiketimeve ndodh

LAJMU FUNDIT: Pas vrasjes së Florencit, ja çka i ndodh policisë franceze nga shqiptarët (Pamje)

Grupi i hakerave “Anonymous Albania” ka sulmuar faqen zyrtare të policisë së shtetit francez, në shenjë revolte dhe hakmarrje për vdekjen e Florenc Beqirajt.Faqja zyrtare online e Policisë Franceze është e paaksesueshme për shkak të sulmit të hakerave shqiptarë të cilët kanë dhe një mesazh për Francën dhe politiken shqiptare.Në …

Artikulli i plotë »

Trump ‘dridhë’ Shqipërinë, Ja çka do ndodh me Kosovën (Video)

SHBA-ja ka ftuar në festën e falenderimit 65 vendet që nuk kundërshtuan njohjen e Jerusalemit si kryeqytet i Izraelit nga Presidenti Donald Trump.Por herë të parë mbas 27 vjetësh, diplomacia shqiptare në Nju Jork është injoruar, dhe nuk ka marrë asnjë ftesë zyrtare.Vendimi qeverisë shqiptare për t’i dalë kundër Presidentit …

Artikulli i plotë »

Lindi pa krahë dhe prindërit e lanë në mëshirë të fatit, ndodh mrekullia me vogëlushen 2-vjeçare (Pamje)

Sytë e saj blu dhe buzëqeshja engjëllore janë tiparet e para që bien në sy nëse shihni fotografinë e Vasilina Knutsen, e ndërsa do të ulnit shikimin pak më poshtë do të kuptonit se vogëlushja 2-vjeçare është ndryshe, preferojmë ta quajmë fëmijë special, pasi i mungojnë të dyja duart dhe …

Artikulli i plotë »

Po ndodh në Kosovë kjo që nuk ka ndodhur askund në botë,një komshi ka vdekur kurse tjetri komshi dasëm edhe nuk e ndal zërin e muzikës.. (Video)

Po ndodh në Kosovë kjo që nuk ka ndodhur askund në botë,një komshi ka vdekur kurse tjetri komshi dasëm edhe nuk e ndal zërin e muzikës.. Nje gje qe nuk ka ndodhur askund po ndodh ne kosove tek nje komshi ka vdekur nje njeri po presin te pame,kurse pak hapa …

Artikulli i plotë »