Wednesday , 25 April 2018

Arkivat e etiketimeve mimoza

(VIDEO) : Ermal Mamaqi ‘ngacmon’ publikisht këngëtaren Mimoza Shkodra, shikoni çfarë i tha …

ë fundi, Ermali publikoi një video, në të cilën shihet në veturë teksa po dëgjonte muzikë. Ishte pikërisht kënga “Dashni” e kënduar nga çifti më i ri në estradë, Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu. “Goca bëni tagg të dashurin tuaj nëse është më i bukir se @seldi__qalliu ???????? Avash mi …

Artikulli i plotë »

A po ju kujtohet ‘Mimoza’ e serialit ‘3 gjermanët e trashë’?Ja me çka merret tani ajo (FOTO)

Aktorja Flutura Zeneli ishte e njohur për rolin e ‘Mimozës’. Ajo në serialin vendor ‘3 gjermanët e trashë’ luajti me përsosmëri rolin e vajzës që punonte në recepcion, shkruan arbresh.info. Flutura ende merret me aktrim dhe ndan me ndjekësit e saj momente nga provat. Ja si duket tani ajo./Arbresh.info

Artikulli i plotë »

Vjen edhe postimi i Mimoza Kusarit, shikoni çfarë ka shkruar

Pas Ilir Dedës, edhe themeluesja tjetër e subjektit politik ‘Alternativa’, Mimoza Kusari ka shprehur falënderimin e saj për votuesit që kanë përkrahur këtë subjekt politik. Kusari-Lila, thotë se ‘Duke qenë të vetëdijshëm për përgjegjësitë që na ngarkon ky rezultat zgjedhor, përkundër që rezultatet ende nuk janë certifikuar, dhe as nuk …

Artikulli i plotë »