Tuesday , 24 April 2018

Arkivat e etiketimeve midis

Hallakam në Beograd: Bombë n’midis qytetit, menduan se i bombardojë NATO përsëri (Pamje)

Një shpërthim i fuqishëm tronditi pak para 23 orë, në afërsi të qendrës “Business Center Ju” në rrugën Mihajla Pupina ne Beograd, njofton agjencia e lajmeve “Presheva Jonë” duke ju referuar mediave serbe.Nga ky shpërthimi, për cka qytetarët flasin si duket të ishte bombë, nuk ka të plagosur.Jozyrtarisht, është supozuar …

Artikulli i plotë »

E FUNDIT: “Lufta” midis PS-LSI, Basha “ul kokën” dhe jep deklaratën “shokuese” për shqiptarët

Lulzim Basha doli me një deklaratë të shkurtër nga selia e PD-së, menjëherë pasi Rama shpalli fitoren me një mesazh për deputetët e PS, ku shkruante “timonin do ta kemi”. Më i rezervuar se kryesocialisti, Basha u shfaq para kamerave për të falenderuar fillimisht shqiptarët që dolën në votime duke …

Artikulli i plotë »