Wednesday , 25 April 2018

Arkivat e etiketimeve menduar

Rama ia “rrëzon dorën” Haradinajt dhe tallet: Kam menduar se Ramushi ka fuqi si kali

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë qëndrimit në Shqipëri, është pritur në takim nga kryeministri i Republikës së Shqipërisë, Edi Rama.Siç njoftojnë burimet, mes dy krymeinistrave u diskutua për zhvillimet politike në rajon dhe për aktivitetet që do të organizohen në kuadër të Vitit Mbarëkombëtar të Gjergj Kastriotit-Skënderbeut, …

Artikulli i plotë »

E refuzon këtë djalë duke e menduar si invalid, por shikoni reagimin e saj kur i tregon që është biznesmen (Video EXLUZIVE)

E refuzon këtë djalë duke e menduar si invalid, por shikoni reagimin e saj kur i tregon që është biznesmen… Një djalë është paraqitur si person me aftësi të kufizuara për të realizuar një kamerë të fshehtë. I është prezantuar një vajze në qytetet, porse kjo e fundit ka refuzuar …

Artikulli i plotë »