Tuesday , 24 April 2018

Arkivat e etiketimeve mbani

Mbani Frymën: Kapet mat Adelina Tahiri duke u puthur me biznesmenin maqedonas, edhe atë në Austri (FOTO)

Kapet mat Adelina Tahiri duke u puthur me biznesmenin maqedonas, edhe atë në Austri….Mediat kanë vluar tash e një kohë për të dashurin e Adelina Tahirit. Për një këngëtare që gjithmonë vjedh vëmendje, U raportua se është në lidhje me biznesmenin maqedonas, Duke e parë fizikun e tij të pashëm, …

Artikulli i plotë »

E mbani mend shqiptarin me “Audi” të verdhë që terrorizoi Italinë? Ja çfarë ka ndodhur

Shqiptari që u arrestua në dhjetor të vitit të kaluar pasi duke udhëtuar me një ‘Audi’ të verdhë terrorizoi Italinë, është dënuar me 2 vjet e 6 muaj burg. 36-vjeçari, Vasil Rama, vodhi ‘Audin’ dhe terrorizoi Italinë, ndërsa arriti që t’i shpëtoi edhe policisë. Ndërsa, ai u arrestua vetëm një …

Artikulli i plotë »

Opss / Mbani frymën kapet mat: Ja kush po e pallon Rashelin e Ermal Mamaqit

Rashel Kolaneci është vajza simpatike që prej disa javësh shoqëron Ermal Mamaqin në programin “Xing” në Tv Klan. Ajo është maturante në gjimnazin “Petro Nini Luarasi” dhe krahas studimeve ka zhvilluar edhe pasionin e saj për sport si dhe fushat e artit, kryesisht modë.Ndonëse tashmë Rashel ka nisur rrugëtimin e …

Artikulli i plotë »

Opss: “Ç’do në FB kur je e martuar?” Këto mesazhe do ju bëjnë të mbani barkun me dorë

Disa persona nuk e kuptojnë realisht se përse përdoret Facebook. Ekzistojnë katër tipe njerëzish prej tyre, të cilët mendojnë se Facebook ka një funksion të caktuar. Tashmë që Facebook përdoret masivisht me thuajse 2 miliardë përdorues aktivë, ai është kthyer në një strehë për njerëz nga më të çuditshmit dhe …

Artikulli i plotë »

A e mbani mend ‘Esmeraldën’, shikoni sa shumë është plakur ajo (FOTO)

Një nga telenovelat më tën shikuara në vendin tonë padyshim se ishte “Esmeralda” Seriali trajtonte historinë e një vajze të verbër, problem ky që asaj i sillte shumë probleme në jetë, shkruan arbresh.info Protagonistja e këtij seriali ‘Esmeralda’ emri i vërtetë i së cilës Leticia Calderon tashmë duket komplet ndryshe …

Artikulli i plotë »