Monday , 23 April 2018

Arkivat e etiketimeve lajmi

LAJMI FUNDIT: Sapo ndodhi, protestuesit e dhunshëm kthehen rrugëve të Shkupit..(Video)

Protestuesit e dhunshëm që lënduan deputetët e shumicës së re parlamentare dhe gazetarët, sot përsëri kanë dalë rrugëve për të protestuar për, siç thonë ata, Deklaratës së Partive shqiptare dhe kundër rrezikimit të unitetit të shtetit, shkruan Telegrafi Maqedoni. Nga protestuesit këndohen këngë patriotike dhe folklorike por mbi të gjitha …

Artikulli i plotë »