Saturday , 21 April 2018

Arkivat e etiketimeve lajmi

LAJMI FUNDIT: Shikoni si u sulmua Policia e Kosovës në Veri me predha e Kallashnikov (Pamje)

Policia e Kosovës e ka konsideruar si tentimvrasje të rëndë, sulmin që u është bërë zyrtarëve policorë, në veri të Mitrovicës.Në raportin 24-orësh, Policia ka njoftuar se pas sulmit ndaj zyrtarëve policorë është ekzaminuar vetura policore, në të cilën është vërtetuar se është goditur disa herë me predhat e plumbave.“Fshati …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Tronditëse, Vritet i forti i qytetit me 10 plumba së bashku me dy shokë (Kujdes Pamjet)

LAJMI FUNDIT: Vritet i forti i qytetit, Berisha me 10 plumba së bashku me dy shokë…Është vrarë biznismeni shqiptarë (A.B) Trupi i Berishes, është gjetur së bashku me trupat e tre të tjerëve në një autostradë, sipas të dhënave të policisë janë në kërkim të dyshuarve ku po mundohen ta …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Serbia kërcënon Shqipërinë, Kujdes mos luani me Zjarr..!! (Video)

Shqipëria mund ta padisë Serbinë për gjenocid në emër të Kosovës, dhe nëse e bën këtë, ajo është e pandershme, ka thënë ministri i Punës në qeverinë e Serbisë, Aleksandër Vulin.Ai gjithashtu ka paralajmëruar se marrëdhëniet mes Tiranës dhe Beogradit po përkeqësohen çdo ditë e më shumë.Sipas tij, padia për …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Egzekutohet me 10 plumba Shqiptari i forti në Brazil (Pamje për të rritur)

Një shqiptar nga Shqipëria sot ka mbetur i vrarë në mes të rrugëve të Brazilit me iniciale V.K, shtetas shqiptarë kaukazian 47 vjeç siç e kishin identifikuar policia Braziliane, për BrasilDailyNews.Në media lajmi bëri bujë pasi sipas policisë vrasja ka ndodhur mes dy grupeve rivale shumë të njohura për policinë, …

Artikulli i plotë »