Monday , 19 March 2018

Arkivat e etiketimeve labit

‘Tensionohet’ keq situata n’Kosovë Show mes Labit dhe Shpetimit, ja çka ndodhi (Video)

‘Tensionohet’ keq situata n’Kosovë Show mes Labit dhe Shpetimit, ja çka ndodhi Këtë javë të ftuar në emisionin nKosovë Show tek Shpetim Desku janë moderatori Labinot Gashi dhe Tringa Kay, njofton Gazeta NewBorn. Gjatë emisionit ka pasur edhe momente kur janë ngirtur tensionet mes Labit dhe Shpetimit rreth idesë së …

Artikulli i plotë »