Wednesday , 25 April 2018

Arkivat e etiketimeve kujtohet

Hoxha Osman Musliu: A të kujtohet çka më the kur më rrahën mua Milaim Zeka?

Duke mos e përkrahur rrahjen mes deputetëve, atij të Vetëvendosjes Frashër Krasniqi e tjetrit të Nismës, Milaim Zeka, imami i njohur nga Drenasi, Osman Musliu ka bërë thirrje për pajtim Megjithatë, Musliu ka kritikuar deputetin Zeka, të cilin e ka edhe bashkëqytetar, duke ia parashtruar të njëjtën pyetje që Zeka …

Artikulli i plotë »

A po ju kujtohet ‘Mimoza’ e serialit ‘3 gjermanët e trashë’?Ja me çka merret tani ajo (FOTO)

Aktorja Flutura Zeneli ishte e njohur për rolin e ‘Mimozës’. Ajo në serialin vendor ‘3 gjermanët e trashë’ luajti me përsosmëri rolin e vajzës që punonte në recepcion, shkruan arbresh.info. Flutura ende merret me aktrim dhe ndan me ndjekësit e saj momente nga provat. Ja si duket tani ajo./Arbresh.info

Artikulli i plotë »