Saturday , 21 April 2018

Arkivat e etiketimeve kosove

Po ndodh në Kosovë kjo që nuk ka ndodhur askund në botë,një komshi ka vdekur kurse tjetri komshi dasëm edhe nuk e ndal zërin e muzikës.. (Video)

Po ndodh në Kosovë kjo që nuk ka ndodhur askund në botë,një komshi ka vdekur kurse tjetri komshi dasëm edhe nuk e ndal zërin e muzikës.. Nje gje qe nuk ka ndodhur askund po ndodh ne kosove tek nje komshi ka vdekur nje njeri po presin te pame,kurse pak hapa …

Artikulli i plotë »

Kosovë, plagoset me armë zjarri kjo figurë e rëndësishme e vendit

Kosovë, plagoset me armë zjarri kjo figurë e rëndësishme e vendit Sonte është plagosur një zyrtar i qendrës emergjente në Prizren. Zëdhënësi i Policisë Rajonale të Prizrenit, Hazir Berisha, ka thënë për klankosova.tv se hetuesit kanë dalë në vendin e ngjarjes.I dyshuari është arrestuar dhe i është konfiskuar arma….KLIKO ME …

Artikulli i plotë »