Wednesday , 25 April 2018

Arkivat e etiketimeve komplet

Opss!! Shumë nxehtë: Genta nxjerr komplet gjoksin në setin e ri (Video)

Këngëtarja Genta Ismajli ishte sonte protagonist në emisionin Prive në një tjetër dimension, të transmetuar për herë të parë. Kesaj here ajo befason te gjith pasi nxerr kompet te gjith gjoksin Duke pasur gjithë minutazhën në dispozicion për të folur vetë. Genta ndau me ndjekësit përditshmërinë e saj dhe mënyrën …

Artikulli i plotë »