Monday , 19 March 2018

Arkivat e etiketimeve ishte

Ja sa herë ka rikthyer rezultatin Barcelona kur ishte në disavantazh prej 4-0

Barcelona asnjëherë nuk e ka përmbysur rezultatin 4-0.Blaugranët sonte në mbrëmje do të tentojnë një përmbysje të çmendur ndaj PSG-së, pasi e ka humbur ndeshjen e parë me rezultatin 4-0. Katalanasit kanë arritur të përmbysin tri herë humbjen 3-0 në Europë, kundër Anderlehtit (1978/79), Ipswich Town (1977/78) dhe IFK Goteborg …

Artikulli i plotë »