Saturday , 17 March 2018

Arkivat e etiketimeve ishte

Ishte një Fantazmë e vërtetë që kalonte në Rrugë ..? – Shikoni videon..!!

A keni përjetuar ndonjëherë ndonjë prani paranormale kudo? Asnjehere? Pastaj kjo video e shtënë në National Highway 10 do të dërgojë dridhura poshtë shtyllës kurrizore. Në videon e ngarkuar nga Ghost World TV, një shifër e ngjashme me shifrën shihet duke kaluar rrugën midis lëvizjes së trafikut.Një aparat u instalua …

Artikulli i plotë »

LAJM BOMBË: Beogradi flet…po të ishte Ibrahim Rugova , Kosova…

Kryetari i të Majtëve të Serbisë, Borko Stefanoviq, vlerëson se dialogu i brendshëm për Kosovën “nuk është dialog, por monolog i brendshëm i Vuçiqit”.Ndërsa kryetari i Iniciativës Qytetare SDP, Oliver Ivanoviq, ka thënë se “parimisht mbështet idenë për dialog, por me dy kushte”, raportojnë mediet e Beogradit.Duke klikuar në hapsiren …

Artikulli i plotë »

E fundit sapo ndodhi / Tronditet Kosova vdes deputeti ishte duke shkuar me veture tek.. (Kujdes Pamjet)

LAJMI FUNDIT: Aksident i Tmerrshëm Vdes Deputeti i Parlamentit Kosovës..!! (Video) Kujdes pamjet..Deputeti i Listes serbe ne Parlamentin e Kosoves, Velimir Rakiq, rreth 63 vjeçar nga fshati Soçanice, ka humbur jeten ne nje aksident qe ka ndodhur ne Leposaviq…per te par videon e plote kliko ne reklame….shtype reklamen per te …

Artikulli i plotë »

Teston besnikërinë e të fejuarës aktore që ishte në gjendje të bënte gjithçka për një rol, zhgënjehet keq nga veprimet e saj (Video)

Një i ri nga Shtetet e Bashkuara gjatë një udhëtimi në Indi, ishte takuar me një vajzë simpatike me të cilën pas një kohe u fejua, dhe tani po planifikon të martohet me të.Vajza nga India është një aktore amatore e cila ëndërron të luaj në filma të Bollywoodit, ndërsa …

Artikulli i plotë »

Ne fillim e refuzoi se ishte punëtor i thjeshtë, kur mëson të vërtetën bëhet për të vrarë veten |VIDEO|

Djali e komplimenton duke i thënë se është e bukur dhe i kërkon të dalin së bashku, por ajo i thotë t’i qëndrojë larg. Mirëpo, pas “poshtërimeve” të bëra, djali i tregon se në të vërtetë ai është pronari i apartamente luksosoze “Mason”. Në këtë moment ndryshon gjithçka dhe vajza …

Artikulli i plotë »

E fundit / Vdes Ministri, do të habiteni se çka ishte duke bërë në momentet e fundit të jetës

Ministri i Shëndetësisë i Tunizisë, Slim Chaker, ka vdekur nga sulmi në zemër teksa po vraponte në një maratonë për bamirësi, për të ndihmuar në luftimin e kancerit. Chaker, 56-vjeçar, u sëmurë pasi i vrapoi 500 metra, dhe vdiq në një spital ushtarak, njofton Ministria e Shëndetësisë e Tunizisë. Kryeministri …

Artikulli i plotë »