Tuesday , 24 April 2018

Arkivat e etiketimeve hoxha

Gara për të pasmet më seksi…Luana, Ilda, Rasheli apo Aurela Hoxha..Por ndodh dicka e pazakonte kengtari ia prek Rashelit ajo… (Video)

Emisioni “Shiko Kush Luan” është bërë tashmë një emision shumë i dashur për publikun, i cili me shumë ëndje ndjeket çdo të shtune mbrëma, shkruan ORAinfo.Çdo javë ka mysafirë të ndryshëm të cilën krijojnë atmosferë mjaftë të mirë.E këtë javë ishte një emision i veçantë pasi që kishtë të ftuara …

Artikulli i plotë »

Hoxha Osman Musliu: A të kujtohet çka më the kur më rrahën mua Milaim Zeka?

Duke mos e përkrahur rrahjen mes deputetëve, atij të Vetëvendosjes Frashër Krasniqi e tjetrit të Nismës, Milaim Zeka, imami i njohur nga Drenasi, Osman Musliu ka bërë thirrje për pajtim Megjithatë, Musliu ka kritikuar deputetin Zeka, të cilin e ka edhe bashkëqytetar, duke ia parashtruar të njëjtën pyetje që Zeka …

Artikulli i plotë »

Çiljeta dhe Alban Hoxha, të ndarë apo në një marrëdhënie? Flet për herë të parë këngëtarja

Çiljeta dhe Alban Hoxha, të ndarë apo në një marrëdhënie? Flet për herë të parë këngëtarja Prej disa muajsh fakti nëse Çiljeta dhe Alban Hoxha janë në një lidhje ka qenë një ndër “dilemat” më të mëdha në shoëbiz-in shqiptar dhe për këtë na kanë hutuar shumë komentet e tyre …

Artikulli i plotë »

Kapen ‘mat’ Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha, historia vazhdon…(Foto)

Tash e disa muaj po diskutohet ndër mediumet shqiptare, historia e dashurisë së Çiljeta Xhilagës me portierin Alban Hoxha. Çifti simpatik i estradës sonë, janë treguar të kujdesshëm ta mbajnë larg vëmendjes së mediave ndjenjën e tyre. Por disa foto të mbërritura sot në redaksinë e “Express” dëshmojnë se çifti …

Artikulli i plotë »

Shpërthen Topalli: Edhe Enver Hoxha nuk do ta shkatërronte PD kaq shpejt sa ‘çuni i mirë’ Lulzimi

Deputetja Jozefina Topalli ka edhur akuza të forta ndaj kryetarit të vetëngrirë të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, përmes një shënimi të gjatë në rrjetet sociale. Edhe po të çohej nga varri Enver Hoxha, nuk do mund ta zhbënte kaq shpejt dhe brutalisht, forcën politike që hodhi në erë sistemin që …

Artikulli i plotë »

Dosja/ Enver Hoxha është homoseksual: Dëshmia e përkthyesit të telegrameve dhe ‘axhansave’ të diktatorit për shtypin grek dhe italian

30 vjet më parë, arratisja e një përkthyesi të ATSH-së tronditi sistemin komunist dhe kupolën e lartë të Partisë së Punës. Ajo që bëri bujë nuk ishte arratisja e tij, pasi arratisje ndodhnin thuajse çdo vit e çdo muaj, në të katër anët e vendit, por më shumë bënë bujë …

Artikulli i plotë »