Friday , 23 March 2018

Arkivat e etiketimeve gruaja

Ngjarje shokuese në Tiranë, gruaja hidhet nga kati i 3 i pallatit dhe humb jetën

Një grua i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike këtë mbrëmje në Tiranë duke u hedhur nga lartësia në pallatin ku banonte. Nga hetimet paraprake dhe deklarimeve të familjarëve, është mësuar se ajo është shtetasja me inicialet R.K., e cila raportohet se vuante nga depresioni. Informacioni paraprak i Policisë: …

Artikulli i plotë »

Të martuar për 60 vjet gruaja e tij i fshehu sekretin më të pabesueshëm në dollap…VIDEO

Një çift në SHBA ka gëzuar një martesë prej 60 vitesh dhe për të qëndruar gjithë këtë kohë bashkë me sa duke u ka mjaftuar vetëm ndershmëria ndaj njëri-tjetrit, përpos dashurisë sigurisht. Pra, burri dhe gruaja ishin shumë të hapur dhe ndanin gjithçka pa mbajtur sekrete nga njëri-tjetri. Pothuajse gjithçka… …

Artikulli i plotë »