Friday , 23 March 2018

Arkivat e etiketimeve gruaja

LAJM EXLUZIV: Para disa muajve u varros bashkë me të bijën që e vrau,por do te shokohesh se çfar tha gruaja e Sami Veselit

Efundit..Ferizaj/E fundit / Në Dremjak të Ferizajt u varros para 1 muaji Sami Veseli bashkë me të bijën që e vrau vetë. Familjarët dhe miqtë e kanë një mirëkuptim për burrin që la të plagosur rëndë gruan. Thonë se gjithë këtë e bëri për të ruajtur moralin.. per me shume …

Artikulli i plotë »

Momenti kur gruaja thyen me çekan veturën e ish-bashkëshortit, derisa fëmijët e dyshes ishin brenda dhe nuk mund të ndalnin lotët (Video)

Një grua e nervozuar është filmuar duke ia shkatërruar ish-bashkëshortit veturën me çekan, derisa brenda saj ishin edhe fëmijët e tyre që u tmerruan nga frika dhe nuk mund të ndalnin lotët. Duke parë se çfarë po ndodh fëmijët tri dhe pesë vjet bërtisnin “babi”, derisa nëna e tyre thyente …

Artikulli i plotë »