Friday , 23 March 2018

Arkivat e etiketimeve gruaja

Gruaja e tij shtatzënë fjeti me 60 persona, shikoni çfarë bën ushtari kur kthehet në shtëpi (Foto)

Padyshim që dashuria është ndjenja më e bukur në botë dhe janë me fat ata që arrijnë ta provojnë këtë ndjenjë, të dashurojnë fort edhe aty ku ajo dhemb. Mirëpo kur dashuria shkon deri në tradhti, pabesi dhe gënjeshtra, kthehet në tmerr të vërtetë. Historia e mëposhtme emocionuese, por edhe …

Artikulli i plotë »

Historia/ Bëjnë seks katërsh me një çift tjetër, por gruaja nuk e dinte se çfarë e priste tjetër…

Një histori vërtetë e rrallë i është rrëfyer këtë fundjave psikologes së tabloidit britanik “The Sun”. Dy çifte njihen me njeri tjetrin në një fshat falë fëmijëve që kishin moshatarë dhe përfundojnë duke bërë seks katërsh me njeri tjetrin. Nuk përfundon gjithçka këtu. Pas asaj nate, gruaja i ka rrëfyer …

Artikulli i plotë »