Monday , 19 March 2018

Arkivat e etiketimeve gruaja

Gruaja e Ivanoviqit ‘shuplakë’ Daçiqit në varrimin e burrit të saj (Pamje)

Lule dhe qirinj për Oliver Ivanoviçin. Pa shumë fjalime dhe pa ceremoni shtetërore është varrosur lideri i serbëve të Mitrovicës. Homazhe kanë bërë edhe politikanët, nga kryeministrja Ana Brnabiq dhe përfaqësues të tjerë të politikës.Mijëra njerëz kanë ndjekur liturgjinë e shërbyer nga peshkopi Teodosije nga Kosova, shkruan abcnews, transmeton Gazeta …

Artikulli i plotë »

E Pabesueshme: Rrëfen Gruaja nga Kukësi, Pas 4 vitesh martesë, burri mbrëmë më kërkoi të bëja diçka që nuk mund ta….

Një grua në prag divorci, e ka ndarë dhimbjen dhe tronditjen në një letër prekëse. Kjo është historia e rrëfyer. “Mirëmbrëma të gjithëve! Pas 4 vitesh martesë burri më tha mbrëmë se dëshiron të ndahet me mua. E pranoj, që kemi pasur disa probleme dhe keqkuptime gjatë këtyre viteve, por …

Artikulli i plotë »

Skandaloze. Kjo ndodhë vetëm në Kosovë. Gruaja gjysëm e zhveshur shkon për ngushllime në një rast vdekje (Foto)

Kjo fotografi tregon më së miri deri ku ka degraduar “emancipimi” i gruas kosovare.Fotoja që një lexues e ka dërguar në adresë të Magazina besohet se është bërë diku në një fshat të Drenices.Për më keq grupi i grave është fotografuar duke shkuar për ngushllime në shtëpinë e cila ka …

Artikulli i plotë »

Rrëfim i Rrallë, Gruaja Shqiptare: Bëra marrëdhënie me kunatin dhe kunaten pernjëher sepse burri im e kishte….

Rrëfen Gruaja Shqiptare: Bëra marrëdhënie me kunatin dhe kunaten pernjëher sepse burri im e kishte….Rrefimi i Arjetes po cmend gjithë Shqiptarinë, ajo rrefen historine e saj, ku sipas saj ajo prej dites qe eshte martuar kishte bere marredhenie me burrin vetem 3 her dhe burri i saj ka ikur per …

Artikulli i plotë »

Flet gruaja e Elvis Naçit: Ç’mendoj për deklaratat e tim shoqi për femrat

Deklarata e imamit, Elvis Naçi, për gratë dhe tradhtinë bashkëshortore ka disa kohë që po qarkullon në media. Naçi ka qenë i ftuar mbrëmë në emisionin “n’Kosovë show” teksa ka zbuluar më shumë rreth deklaratës së tij. Mirëpo, nga fundi i intervistës, në studio u shfaqën surprizë bashkëshortja, Fatma dhe …

Artikulli i plotë »