Friday , 23 March 2018

Arkivat e etiketimeve gjithe

Erdogan i shokon të gjithë: Shqiptarët dhe turqit janë një popull (Pamje)

Presidenti i Republikës së Turqisë, Recep Tayyip Erdogan ka folur para mijëra qytetarëve në qytetin e Bursës.Erdogan ka folur rreth operacionit kundër militantëve kurd në Siri, ku ka filluar të bombardojë përmes aeroplanëve caqet e tyre.“Ne do ta përfundojmë operacionin në një kohë shumë të shkurtër”, tha Erdogan rreth operacionit …

Artikulli i plotë »

Futbollistja e kombëtares shqiptare po i çmend të gjithë me bukurinë e saj (Video)

Të jesh futbolliste nuk shihet si një profesion shumë i mirë në Shqipëri, teksa paragjykimet janë të shumta. Gjithsesi me kalimin e viteve gjërat kanë ndryshuar, teksa janë krijuar shumë klube futbollit, madje organizohet edhe një kampionat ashtu si edhe meshkujt.Njëra prej tyre përveç se di të luajë me topin …

Artikulli i plotë »

Çmendet Kallashi, i la të gjithë gojë hapur, ja me cilin politikan shqipëtar bëj rregullisht marrëdhënie, nuk do ta besoni se kush është, shikoeni VIDEO

Çmendet Kallashi, i la të gjithë gojë hapur, ja me cilin politikan shqipëtar bëj rregullisht marrëdhënie, nuk do ta besoni se kush është, shikoeni….Valltarja bombastike Kallashi befason me një deklarate interesante. Kallashi si valltare shum e njohur dhe me format e saj provokuese, gjithehere ka joshur publikun. Gjithashtu publikut u …

Artikulli i plotë »

Skandal: Çmendet Kallashi, i la të gjithë gojë hapur, ja me cilin politikan shqipëtar e bëj rregullisht , nuk do ta besoni se kush është, shikoeni (Video)

Kallashi, ja me cilin politikan shqipëtar bëj rregullisht marrëdhënie, nuk do ta besoni se kush është, Kallashi si valltare e njohur dhe me format e saj provokuese, gjithehere ka joshur publikun. Publikut u ka interesuar se me cilin person eshte ne lidhje apo me cilin bën marrëdhënie,tani zbulohet se kush …

Artikulli i plotë »

Lajm shumë i mirë për të gjithë ata që kanë patent shofer në Kosovë / Pamje

Me datën 2 janar 2018 u nënshkrua kontrata për projektin “e–testimi”, në mes të Ministrisë së Infrastrukturës dhe kompanisë përfituese “PBC” shpk.Në këtë kontratë parashihet kalimi i mbajtjës së provimit teorik për patent shofer nga forma manuale e deri tanishme, në atë elektronike, shkruan Gazeta NewBorn..per me shume kliko ne …

Artikulli i plotë »

I gjithë publiku u befasua kur ndodhi ky moment n’Kosovë Show (Video)

Këtë javë në emsionin n’Kosovë Show të Shpetim Deskut, të ftuar janë deputetët e Lëvizjes Vetëvendosjes, Shqipe Pantina, Faton Topalli, Mytaher Haskuka dhe këngëtarja nga Shqipëria, Xhesika Ndoj.Sikruse herave të tjera edhe ky emision nuk ka kaluar pa momente interesante dhe të nxehta, njoftonGazeta NewBorn.Por publiku u befasua derisa Xhensika …

Artikulli i plotë »