Tuesday , 24 April 2018

Arkivat e etiketimeve gjendje

E PABESUESHME / Gjendje lufte: Trnditet Kosova, Ushtria Serbe ka hyr ne Kosove, (Video)

Nuk dihet arsyeja pse këto makina të rënda janë nisur drejtë kësaj pjese ‘problematike të vendit’, mirëpo Gazeta Metro ka siguruar foto nga magjistralja Prishtinë-Mitrovicë, ku shihen mbi 30 mjete ushtarake të KFRO’it. Gazeta Metro ka kontaktuar, zëdhënsin e Policisë së Kosovës, Baki Kelanin për të marrë ndonjë informacion lidhur …

Artikulli i plotë »

Teston besnikërinë e të fejuarës aktore që ishte në gjendje të bënte gjithçka për një rol, zhgënjehet keq nga veprimet e saj (Video)

Një i ri nga Shtetet e Bashkuara gjatë një udhëtimi në Indi, ishte takuar me një vajzë simpatike me të cilën pas një kohe u fejua, dhe tani po planifikon të martohet me të.Vajza nga India është një aktore amatore e cila ëndërron të luaj në filma të Bollywoodit, ndërsa …

Artikulli i plotë »

LAJMI I FUNDIT: Gjendje emergjente, rrëzohet një aeroplan, mbyllet aeroporti

LAJMI I FUNDIT: Gjendje emergjente, rrëzohet një aeroplan, mbyllet aeroporti Aeroporti kryesor i Stambollit, Ataturk, u mbyll mbrëmjen e sotme pasi një aeroplan privat u rrëzua teksa po përpiqej të ulej. Sipas informacioneve të para, piloti ka vdekur, derisa katër pasagjerë janë dërguar me urgjencë në spital për shkak të …

Artikulli i plotë »