Monday , 19 March 2018

Arkivat e etiketimeve futet

Tronditen pushuesit në Lezhë/ Kamioni futet në ujë dhe… nuk do ta besoni atë që bëri (Foto)

Pushuesit në Shqipëri këtë vit, si duket do të largohen të pa kënaqur. Në Tale të Lezhës është parë një kamionçinë që shkarkon plehrat m’u në bregdet, pranë plazhistëve. Mirë që dikush jep lejen për shkarkimin e plehrave aty, por si nuk ngrihen qytetarët që janë prezentë për ta bllokuar …

Artikulli i plotë »

Tearcë/Pronari në Zvicër, dikush futet në shtëpi në 6 të mëngjesit, kamerat e sigurisë e filmojnë (VIDEO)

Ngjarja ka ndodhur sot në mëngjes në Tearcë të Tetovës. Pronari i shtëpisë është me punë në Zvicër dhe në shtëpinë e tij në vendlindje ka instaluar kamerat e sigurisë, njofton Tetova News. Sot në mëngjes, rreth orës 6 të mëngjesit, dilush është futur në shtëpi. Familja është e interesuar …

Artikulli i plotë »