Monday , 23 April 2018

Arkivat e etiketimeve fundit

Detaji i fundit: I riu 23 vjeçar Ermal Kamberi, ishte menaxher i lokalit ku ndodhi ngjarja

Ka ndërruar jetë i plagosuri në Mitrovicë, Ermal Kamberi 23 vjeçar. Familjarët dhe shokët e tij kanë filluar ta shpërndajnë lajmin tragjik për vdekjen e familjarit dhe shokut të tyre, raporton Gazeta NewBorn. Gazeta NewBorn nga njerëz të afërt të Ermal Kamberit mëson se ai ishte menaxher i lokalit ”Check …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Sapo ndodhi, protestuesit e dhunshëm kthehen rrugëve të Shkupit..(Video)

Protestuesit e dhunshëm që lënduan deputetët e shumicës së re parlamentare dhe gazetarët, sot përsëri kanë dalë rrugëve për të protestuar për, siç thonë ata, Deklaratës së Partive shqiptare dhe kundër rrezikimit të unitetit të shtetit, shkruan Telegrafi Maqedoni. Nga protestuesit këndohen këngë patriotike dhe folklorike por mbi të gjitha …

Artikulli i plotë »