Saturday , 17 March 2018

Arkivat e etiketimeve fundit

LAJMI FUNDIT: Tronditëse, Vritet i forti i qytetit me 10 plumba së bashku me dy shokë (Kujdes Pamjet)

LAJMI FUNDIT: Vritet i forti i qytetit, Berisha me 10 plumba së bashku me dy shokë…Është vrarë biznismeni shqiptarë (A.B) Trupi i Berishes, është gjetur së bashku me trupat e tre të tjerëve në një autostradë, sipas të dhënave të policisë janë në kërkim të dyshuarve ku po mundohen ta …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Serbia kërcënon Shqipërinë, Kujdes mos luani me Zjarr..!! (Video)

Shqipëria mund ta padisë Serbinë për gjenocid në emër të Kosovës, dhe nëse e bën këtë, ajo është e pandershme, ka thënë ministri i Punës në qeverinë e Serbisë, Aleksandër Vulin.Ai gjithashtu ka paralajmëruar se marrëdhëniet mes Tiranës dhe Beogradit po përkeqësohen çdo ditë e më shumë.Sipas tij, padia për …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Egzekutohet me 10 plumba Shqiptari i forti në Brazil (Pamje për të rritur)

Një shqiptar nga Shqipëria sot ka mbetur i vrarë në mes të rrugëve të Brazilit me iniciale V.K, shtetas shqiptarë kaukazian 47 vjeç siç e kishin identifikuar policia Braziliane, për BrasilDailyNews.Në media lajmi bëri bujë pasi sipas policisë vrasja ka ndodhur mes dy grupeve rivale shumë të njohura për policinë, …

Artikulli i plotë »

E fundit sapo ndodhi / Tronditet Kosova vdes deputeti ishte duke shkuar me veture tek.. (Kujdes Pamjet)

LAJMI FUNDIT: Aksident i Tmerrshëm Vdes Deputeti i Parlamentit Kosovës..!! (Video) Kujdes pamjet..Deputeti i Listes serbe ne Parlamentin e Kosoves, Velimir Rakiq, rreth 63 vjeçar nga fshati Soçanice, ka humbur jeten ne nje aksident qe ka ndodhur ne Leposaviq…per te par videon e plote kliko ne reklame….shtype reklamen per te …

Artikulli i plotë »