Saturday , 17 March 2018

Arkivat e etiketimeve fundit

Lajmi i Fundit: Përleshje e ashpër, plagosen tre deputetë të Kuvendit (Foto)

Qindra aktivistë pro-qeveritar kanë sulmuar sot Asamblenë Kombëtare të Venezuelës, duke lënë të plagosur disa deputetë dhe oficerë të sigurisë, Përleshjet shpërthyen ndërsa politikanët e opozitës po mbanin një sesion në parlament për të shënuar Ditën e Pavarësisë së vendit.per me shume kliko ne reklam per te pare videon e …

Artikulli i plotë »

E fundit / Serbi e pranon: Kosova është e pavarur, mjaftë ju gënjyem

Vuk Drashkoviq, politikan, shkrimtar dhe ish ministër i Punëve të Jashtme të Serbisë, thotë se edhe Serbia duhet ta pranojë dokumentin e Ahtisaarit dhe të vendos bashkëpunim të gjithanshëm me autoritetet dhe shumicën shqiptare në Kosovë, pa njohjen formale të pavarësisë së Kosovës. “Shqiptarët e kanë pranuar dokumentin e Ahtisaarit …

Artikulli i plotë »