Saturday , 17 March 2018

Arkivat e etiketimeve fundit

Edhe kjo i ndodhi Shyhretës në një dasmë, në moment të fundit… (Video)

Këngëtarja Shyhrete Behluli njihet si një nga këngëtaret më të kërkuara në dasma. Padyshim, se në këto ceremoni nuk kanë munguar as ngjarjet nga më interesante që ajo ka përjetuar, shkruan lajmi.net. Për herë të parë në emisionin ‘Mirage’ të lajmi.net, këngëtarja ka ardhur me një rrëfim ekskluziv duke treguar …

Artikulli i plotë »

Lajmi Fundit: Vdiq Aleksandar Vuçiq Lajmi shpërndarë në tërë Serbinë?!

Nekrolog me figurën e presidentit serb, Aleksandar Vuçiq është publikuar sot në Serbi. Fotot janë shpërndarë në rrjetet sociale, dhe që është pjesë e fushatës tremuajshe kundër presidentit serb. Fushatën e tillë kundër presidentit e theksoi edhe zv.kryeministri Zoran Mihajloviq. “Një shkallë e tillë e urrejtjes kundër presidentit serb duke …

Artikulli i plotë »

Lajmi fundit: Ndodh kjo tragjedi..1 Javë pasi Martohet Samiri e Vret Gruan. Arsyja “Qesharake”

Samir Gabibov, një burr 34 vjeçar nga Shën Petersburgu i Rusisë, vrau nusen e tij vetëm një javë pas martesës, pasi humbi nervat, ngase ajo kishte harruar t’i fuste telefonin në rrymë për ta mbushur baterinë. Samir i ka thënë policisë se vrasja kishte ndodhur aksidentalisht. Ai kishte pohuar se …

Artikulli i plotë »