Friday , 23 March 2018

Arkivat e etiketimeve fundit

LAJMI FUNDIT: Shqipëria blen armatim nga Austria, ja reagimi serbëve! (Video)

Shqipëria ka hyrë në garën e armatosjes së vendeve të Ballkanit duke rinovuar totalisht arsenalin luftarak pas armatosjes së Serbisë dhe Kroacisë me sisteme raketore të fjalës së fundit dhe me avionë bombardues. Mësohet se ushtria shqiptare ka blerë artileri të avancuar ofensive nga Austria, ndërkohë që në vend vazhdon …

Artikulli i plotë »

Lajmi Fundit: Sapo ndodhi, vritet i forti i Prishtinës me 10 plumba në kokë (Kujdes Pamjet)

Lajmi Fundit: Sapo ndodhi, vritet i forti i Prishtinës me 10 plumba në kokë.Është vrarë N.R. themeluesi i një prej karteleve më të dhunshme të drogës në Prishtine. Trupi i N.R. është gjetur së bashku me trupat e tre të tjerëve në një banese transmeton aktualitete. Mjeko-ligjorët bëjnë të ditur …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Ditë Zie për Kosovën, Shumë të lënduar dhe 5 të vdekur Shkaku Reshjet e mëdha të Borës (Pamje)

Ne nje aksident rrugore para pak minutash kane humbur jeten 5 persona,per tyre shumica te gjinis femrore,Aksidente tragjike pati ne rajonin e Freizajit dhe Dukagjinit. E gjith kjo erdhi nga Reshjet e Medha te Debores qe kapluan sod gjith teritorin e Kosoves:Ja dhe video e polote e aksidentit shtype reklamen …

Artikulli i plotë »

E FUNDIT / Ja sa Shqiptarë ishin në Aeroplanin që u rrëzua sot në Maribor të Slovenisë (VIDEO)

LAJMI FUNDIT: Ja sa Shqiptarë ishin në Aeroplanin që u rrëzua sot në Maribor të Slovenisë…Mësohet se një aeroplan i nisur sod ora 10.15 nga Aeroporti i Basel/Mulhouse është rrëzuar. Aeroplani është dashur te mberrij ne ora 12.10 në aeroportin ndërkombëtar të Rinasit, Tiranë. Por Aeroplani është goditur shumë keq …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Vulini e sjellë ushtrinë serbe pranë kufirit me Kosovën, do ju… (Pamje)

Anëtarët e Ushtrisë së Serbisë dhe Ministrisë së Mbrojtjes, me vigjilencë të madhe dhe me kujdes po i ndjekin të gjitha ngjarjet në mjedisin tonë dhe janë në gjendje për të reaguar ndaj çfarëdo kërcënimi ndaj vendit tonë dhe sigurisë së qytetarëve të Serbisë.Tha ministri i Mbrojtjes së Serbisë, Aleksandar …

Artikulli i plotë »