Friday , 23 March 2018

Arkivat e etiketimeve fitoi

E FUNDIT: Ja kush i fitoi zgjedhjet e sotme në Shqipëri, do të befasoheni me rezultatin

Agjencitë e huaja kanë raportuar për sondazhet e para pas përfundimit të zgjedhjeve. Reuters shkruan se Partia Socialiste duket se ka fituar zgjedhjet e së dielës.Sipas agjencisë, një sondazh i IPR Marketing me qendër në Itali, sugjeron se PS ka fituar nga 45 deri në 49 përqind të votave.“Partia Socialiste …

Artikulli i plotë »

Fitoi 18 milionë euro nga meçi ndaj Klitschkos, por festa e Joshuas ishte shumë e thjeshtë

Kampioni botës, Anthony Joshua, jeton me këmbë në tokë, ashtu që e ka festuar në mënyrë shumë të veçantë triumfin e tij ndaj Wladimir Klitschkos. Boksieri i peshave të rënda realizoi fitore sensacionale në Wembley kundër veteranit ukrainas duke përfituar 15 milionë funte (18 milionë euro) nga ky meç. Mirëpo, …

Artikulli i plotë »

Pasi humbi punën dhe të dashurën, fitoi 195 kilogramë – sot është trajner fitnesi dhe të gjithë ia kanë lakmi për muskujt (Foto/Video)

Luis Trigo 30-vjeç, thotë se kishte vendosur të heq dorë nga ushqimi i yndyrshëm dhe ëmbëlsirat, vetëm atëherë kur mjekët i thanë stop “ose do të përfundosh në varr”, Kështu ai vendosi t’i nënshtrohet dietave dhe vazhdimisht të ushtrojë në palestër, dhe brenda pak viteve arriti ta rikthej peshën që …

Artikulli i plotë »