Tuesday , 24 April 2018

Arkivat e etiketimeve familjarve

LAJMI I FUNDIT: Ngushllime familjarve ”Ky turist nga Kosova sot u mbytë deti” Kujdes pamjet!

Një i moshuar është mbytur sot në plazhin e Velipojës. Mësohet se viktima është Musa Kurtolli, banues në Kosovë. Ai kishte shkuar për plazh në Velipojë. Ky është rasti i tretë brenda tre ditëve, që shtetasit kosovarë humbasin jetën në plazhet shqiptare në veri të vendit…per me shume kliko ne …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Spo ndodhi n’Kosovë,ka edhe të vdekur (Ngushllime familjarve) [video]

Një person ka mbetur i vdekur dhe një i lënduar pas një aksidenti në autostradën Prishtinë-Prizren në afërsi të Suharekës. Policia e Kosovës ka konfirmuar për Ekonomia Online se një person ka humbur jetën dhe një tjetër është lënduar. Ende nuk janë sqaruar rrethanat në të cilat ka ndodhur aksidenti. …

Artikulli i plotë »