Saturday , 21 April 2018

Arkivat e etiketimeve erotike

Qkemi Quhem Leonora jam 29 vjeqare tregime Erotike ..Si u mashtrova dhe u pallova me zezakun ne Zürich.. (foto-video)

Quhem leonora jam 29 vjeqare e martuar dy femij jam e lumtur ne martes por.Shoqja me njoftoj me kolegun e punes qe ishte zezak ketu ne Zürich asnjëherë nuk e kam “ngrënë”. Menjëherë mendja më ka shkuar, por që shpeshherë i lëpinte buzët kur shoqja me bindi me provu se …

Artikulli i plotë »

Histori erotike/ Kamerieria: Seksi me djalin e pronarit, i hatashëm. Por babai i tij ‘derkuc’….

Unë jam një vajzë 21 vjeçe dhe jam e lidhur me një djalë 28-vjeçar. U njohëm rastësisht dhe kështu filluam duke dalë në kafe e deri sa përfunduam në apartamentin e tij duke bërë seks. Vazhduam lidhjen tonë për një kohë të gjatë…por një gjë më bënte gjithmonë përshtypje…ai nuk …

Artikulli i plotë »