Saturday , 21 April 2018

Arkivat e etiketimeve duhet

Barcelona-PSG, shifra dhe kuriozitete për një ndeshje që nuk duhet humbur

– Barcelona numëron dhjetë ndeshje në stadiumin “Kamp Nou” kundër rivalëve francezë, duke pasur një bilanc prej shtatë fitoresh, dy barazimesh dhe një humbje. Ndërkohë, në total (përfshirë edhe sfidat në transfertë), statistikat janë prej 12 fitoresh, pesë barazimesh dhe pesë humbjesh për katalanasit. neymar-adrien-rabiot-paris-sg-fc-barcelona-uefa-champions-league-14022017_awoulpciusk11w9u85umpjwmv – Skuadra e Luis Enrikes …

Artikulli i plotë »