Wednesday , 25 April 2018

Arkivat e etiketimeve doren

Rama ia “rrëzon dorën” Haradinajt dhe tallet: Kam menduar se Ramushi ka fuqi si kali

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë qëndrimit në Shqipëri, është pritur në takim nga kryeministri i Republikës së Shqipërisë, Edi Rama.Siç njoftojnë burimet, mes dy krymeinistrave u diskutua për zhvillimet politike në rajon dhe për aktivitetet që do të organizohen në kuadër të Vitit Mbarëkombëtar të Gjergj Kastriotit-Skënderbeut, …

Artikulli i plotë »

Elvis Naçi: Mysliman, katolik, ortodoks, ateist të ia zgjasim dorën njëri-tjetrit, shqiptarinë ta qojmë përpara

Këtë javë i ftuar si mysafir në emisionin n’Kosovë Show, është hoxha i njohur nga Shqipëria, Elvis Naçi. Ai ka folur për plot gjëra, përfshirë edhe debatin e fundit në Shqipëri për pozicionin e gruas…shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote:

Artikulli i plotë »

44 Vjeçari nga Serbia, martohet me vajzën 22 vjeçare nga Shkodra, ia mer dorën vjehrrës shqiptare (Foto)

Tema e martesave mes vajzave shqiptare me serbët e zonave rurale ka bërë bujë në median shqiptare dhe në atë të huaj. Këtë herë revista e njohur “Vice” vjen me një fotoreportazh nga një prej këtyre martesave. Sanja Knezeviç shkruan se në fshatrat serbe mungojnë vajzat e reja, ndërsa e …

Artikulli i plotë »

Millovani 44 vjeçar nga Serbia, martohet me vajzën 22 vjeçare nga Shkodra, ia mer dorën vjehrrës shqiptare (Foto)

Tema e martesave mes vajzave shqiptare me serbët e zonave rurale ka bërë bujë në median shqiptare dhe në atë të huaj. Këtë herë revista e njohur “Vice” vjen me një fotoreportazh nga një prej këtyre martesave. Sanja Knezeviç shkruan se në fshatrat serbe mungojnë vajzat e reja, ndërsa e …

Artikulli i plotë »