Tuesday , 24 April 2018

Arkivat e etiketimeve djalit

ZIDANE POSTON FOTON ME FAMIJEN E TIJ, POR GJESTI I DJALIT TË TIJ DO GËZOJË ÇDO SHQIPTAR

Fotot tradicionale familjare para pemës së zbukuruar për festat e fundvitit janë të shumta, por me sa duket ish-ylli i futbollit ka realizuar foton që do na pëlqejë më shumë. Ish-futbollisti Zinedine Zidane, tashmë trajner i klubit elitë Real Madrid, ka pozuar me gjithë familjen e tij për “kartolinën” e …

Artikulli i plotë »

Flet nëna e dy vajzave që u mbytën: Të më falë familja e djalit nga Tetova që u hodh t’i shpëtonte vajzat (Video)

Plazhi i Portonovës është pak i njohur dhe i frekuentuar por mori vëmendjen e opinionit publik pas strategjisë së mbytjes së tre të rinjve, raporton Ora News.Familjarët e dy vajzave që humbën jetën në det thonë se ato mund të ishin shpëtuar nëse plazhi do të kishte pasur roje bregdetare. …

Artikulli i plotë »

Publikohen pamje nga dasma e djalit të Adem Grabovcit, do te befasohesh nga kjo qe ndodhi…

Javën e kaluar disa fotografi nga dasma e djalit të ish deputetit të PDK’së Adem Grabovcit, kishin pushtuar mediat. Por nga fotografitë e publikuar nuk keni parë akoma asgjë! Sot është publikuar video me momentet më të mira të dasmës së Ngadhnjim Grabovcit me Edonën, transmeton Magazina.al Në dasmë shihet …

Artikulli i plotë »