Saturday , 17 March 2018

Arkivat e etiketimeve burri

Burri zgjohet pas një dehje të rëndë, por pëson një shokim të rëndë nga gruaja e tij

“Ishte mbrëmja jonë e fundit në Bangkok dhe Cenek u deh shumë keq dhe ra në gjumë. Unë isha e mërzitur, kështu që shkova në Rrugën Khaosan para hotelit tonë dhe aty kishte shumë transeksualë. Pikërisht në atë moment më lindi ideja”, – shkruhet në përshkrimin e videos.Në klip, transeksualët …

Artikulli i plotë »

Trondit shkodrania: Po pres fëmijën e dytë, por burri ma “dridhte” me një plakë të shëmtuar kam.. (Video)

Një grua ka zbuluar se i shoqi e tradhëton. Ajo thotë se është shtatzënë dhe e gjithë kjo situatë i shkatërroi familjen dhe jetën. Kjo është historia e rrëfyer për “ShkodraNews”. “Mirëmëngjes. Kam dy javë që kam festuar 29-vjetorin. Jetoj në Shkodër bashkë me burrin, djalin 2 vjeç dhe jam …

Artikulli i plotë »

E Pabesueshme: Rrëfen Gruaja nga Kukësi, Pas 4 vitesh martesë, burri mbrëmë më kërkoi të bëja diçka që nuk mund ta….

Një grua në prag divorci, e ka ndarë dhimbjen dhe tronditjen në një letër prekëse. Kjo është historia e rrëfyer. “Mirëmbrëma të gjithëve! Pas 4 vitesh martesë burri më tha mbrëmë se dëshiron të ndahet me mua. E pranoj, që kemi pasur disa probleme dhe keqkuptime gjatë këtyre viteve, por …

Artikulli i plotë »