Wednesday , 25 April 2018

Arkivat e etiketimeve brother

EXLUZIVE / Ish-banori i ‘Big Brother’ zbulon se ku fshihen armiqtë e Adelajdës

Me datë 28 tetor në mëngjes kishte ndërruar jetë ish-konkurrentja e ‘Big Brother Albania 2’ dhe gazetarja Adelajda Xhamani. Shkak i vdekjes së Adelës ishte bërë ataku kardiak, të cilit nuk kishte mundur t’i përballonte. Ekipi i emisionit ‘Mirage’, i cili është prodhim i Lajmi.net. ka realizuar një storie për …

Artikulli i plotë »

Ish-banorja e Big Brother, i nënshtrohet operacionit estetik, mjeku i publikon fotot tronditëse

Ish-banorja e Big Brother Albania 9, Armela Hyseni i është nënshtruar sot një operacioni plastik, në hundë. Por megjithëse vetë nuk i ka bërë publike fotot, mjeku i saj është kujdesur për t’iu treguar të gjithëve rezultatin. Ai i ka publikuar foto në llogarinë personale në Instagram, ku shfaq pacienten …

Artikulli i plotë »

Plas seksi në Big Brother/ Olsi futet mes këmbëve të Fiorentinës dhe fillon “punën”

Vetëm rreth 30 minuta më parë janë shkelur përsëri rregullat e spektaklit “Big Brother Albania”. Olsi dhe Fiorentina kanë kryer përsëri marrëdhënie në mes të ditës dhe kamerat i kanë fokusuar gjatë aktit. Ata ishin të mbuluar por veprimet duken mjaft qartë dhe nuk kanë nevojë për ndonjë koment. Kjo …

Artikulli i plotë »