Monday , 19 March 2018

Arkivat e etiketimeve brenda

Fëmija hap vezën prej çokollate, ajo çfarë gjen brenda shokon familjen e tij / Video

Një fëmijë i pasionuar pas vezëve prej çokollate, lodrat e të cilave i bënte koleksion, ka gjetur një “dhuratë” të pazakontë në paketimin e ëmbëlsirës së preferuar.Siç raporton britanikja “Metro”, fëmija 5-vjeçar ka hapur paketimin plastik të dhuratës dhe ka gjetur një qese me drogë, të llojit metamfetaminë kristal.Fatmirësisht, në …

Artikulli i plotë »

Po vjen! I papërmbajtshëm! Cikloni bombë do përfshijë brenda orësh vendin e mijëra shqiptarëve

I njohur si cikloni bombë, stuhia e fuqishme është përshkruar nga meteorologët si uragani dimëror dhe pritet të godasë verilindjen e SHBA këtë javë, duke sjellë erëra shkatërruese në rajonin e prekur prej disa ditësh nga një i ftohtë vdekjeprurës. Qyteti i Nju Jorkut po përjeton temperatura të ulëta rekord …

Artikulli i plotë »

Alberti nxjerr publikisht të palarat që Geti i bën brenda ‘BabaStars’ kurse Stresi i del në krah Albertit

Grupi më i suksesshëm ‘BabaStars’ janë duke u përballur me një krizë brenda tyre. Labeli BabaStars njihet si shumë i suksesshëm por jo të gjithë janë të kënaqur me punën që Geti e bën brenda këtij grupi, shkruan lajmi.net Ishte Albert Krasniqi ai i cili nxorri të palarat brenda ‘BabaStars’ …

Artikulli i plotë »