Tuesday , 24 April 2018

Arkivat e etiketimeve bombardoje

Hallakam në Beograd: Bombë n’midis qytetit, menduan se i bombardojë NATO përsëri (Pamje)

Një shpërthim i fuqishëm tronditi pak para 23 orë, në afërsi të qendrës “Business Center Ju” në rrugën Mihajla Pupina ne Beograd, njofton agjencia e lajmeve “Presheva Jonë” duke ju referuar mediave serbe.Nga ky shpërthimi, për cka qytetarët flasin si duket të ishte bombë, nuk ka të plagosur.Jozyrtarisht, është supozuar …

Artikulli i plotë »

Bombardoje Korenë tani: Trump-it i kërkohet ta kryejë sulmin e parë, para se ta bëjë diktatori Kim ndaj SHBA-së

Donald Trump dhe Kim Jong-unDonald Trump i është bërë thirrje për të mbrojtur shtetin amerikan nga furnizimet bërthamore të Kim Jong-un, përpara se raketat e tij mund të arrijnë në SHBA Koreja e Veriut ka kërcënuar Amerikën me arsenalin e saj të armëve shkatërruese. Dhe SHBA-ja duket të jetë në …

Artikulli i plotë »