Tuesday , 24 April 2018

Arkivat e etiketimeve aksidentohet

Aksidentohet me “Range Rover” Arben Ahmetaj në Kumanovë, dërgohet me urgjencë në spital

Katërmbëdhjetë persona janë lënduar në një aksident të rëndë e cila ndodhi pasditën e sotme në rrugën Tabanoc – Kumanovë, përcjell Zhurnal. Në aksident kanë marrë pjesë një autobus dhe dy vetura. Nga MPB për Telma kanë vërtetuar se mes të lënduarve është edhe ish ministri i financave i Shqipërisë, …

Artikulli i plotë »

Lajm teper i keq: Aksidentohet shtatzëna 18-vjecare, lind në rrugë por…

Aksident tragjik ne SHBA, ku një adoleshente solli në jetë një fëmijë në rrugë, pasi u përfshi në një perplasje te rende automobilistike. Sipas medias, 18 – vjeçarja Joanna Delgado, nga Kerman, Kaliforni, ndërroi jetë mënjëherë pasi lindi një vajzë në vendin e ngjarjes. Fatkeqësisht, edhe bebja ndërroi jetë një …

Artikulli i plotë »