Wednesday , 25 April 2018

SKANDAL: Xhesika Ndoj e tregon “zogun” live ne emision, cmendet Kastro Zizo (VIDEO+ 18)

Shperthen njëra nga VIPat e estrades shqiptare .Këngëtarja Xhesika Ndoj është e ftuar e radhë në te Kastro Zizos në Rrokum Night. Ajo edhe këtë here është dukur mjaft provokuese.

Madje në disa rate Xhesikës i dalin në shesh edhe pjesët me intime të trupit , ajo vuri ne provokim te madh Kastron, me poshte kemi edhe nje pjese te emisionit ku jan pikerisht ato momente ku Xhesika i shfaq pjeset intime

Shtyp ne rekKlamen me poshte dhe shiko viddeon..