Saturday , 17 March 2018

Skandal në Serbi/ Cecës i publikohen skena të nxehta duke bërë me këtë Vip Shqiptar (Pamje)

Ish-bashkëshortja e Arkanit ka rënë pre e vjedhjes nga hakerat. Mediat serbe kanë publikuar foton e mëposhtme, duke shkruar se shumë shpejt do të dalë edhe vi,de,o e plotë.
Gruaja e kriminelit të njohur ka deklaruar më parë se do t’i qëndrojë besnike atij pas vdekjes, por në vi,de,o ajo duket duke bërë mardhenie me një të panjohur. Video eshte shume e nxehte ne shtrat…(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë)