Tuesday , 24 April 2018

Si me bindi kunata te pa…. me zezakun ne Lozane ne 2 te nates… / Video

Si me bindi kunata te pall ohem me zezakun ne Lozane ne 2 te nates… Shum turp ckas po ndodh ne kto treva ku ka shqiptar aw bre lexoje: Quhem Hikmete jam 29 vjeqare e martuar nji femij jam e lumtur ne martes, por kunata me njoftoj ne zezakun qe punonte me nje zyre private ketu ne Aargau asnjëherë nuk e kam “ngrënë”. Menjëherë mendja më ka shkuar, por që shpesheherë i lëpinte buzët e trasha zezaku dhe kur kunata me bindi me provu se mtha e kish shume te madh edhe te trash pastaj kunata na la vetem mua dhe zezakun. Tani zezaku mbylli deren e zyres me qels dhe tani zezaku…kliko reklamen me posht shikoje videon e plote: