Tuesday , 24 April 2018

Shokuese : Këngëtares Greta Koci I Del Zogu Në Vallëzim, Ngrihet Publiku Në Këmbë Kur… (Video)

Greta Koçi është ndër këngëtaret më in shqiptare e cila komentohet për çdo paraqitje të saj, shkruan Gazeta Blic.Ajo është aktive në rrjetet sociale e cila publikon imazhe të shumta, madje të pakta janë rastet kur ajo nuk ekspozohet dhe nuk vë në pah linjat trupore.Disa nga imazhet i ka të shoqëruara me dedikim e në disa nga to nuk do fjalë as për të komentuar.Greta nuk ndalet së publikuari edhe këngë të reja, e këtë të fundit e ka lansuar para një muaji ‘Përsëri’ e që është pëlqyer mjaftueshëm nga publiku shqiptar duke marrë mbi një milionë klikime.Ne garen e fundit qe ajo mori pjes ne vallezim , ne nje moment ju ngre fustani dhe ju pa zogu i teri , cmendet publiku. Më poshtë keni dhe videon, nëse nuk ju shfaqet video, shtypeni reklamën dhe mund t’a shikoni