Saturday , 17 March 2018

SHOKUESE: GJINEKOLOGU NE TIRANE ME PALL**I DERI SA BURRI PRISTE NE KORIDOR! KISHA TURP TE BERTISJA POR….(FOTO/VIDEO)

Pershendetje du tju tregoj nje ndodhi qe me ndodhi, Quhem Mirjeta 30 vjece burrin e prura nga Kosova para 2 viteve e morra me mesit me ndermjetsim te familjeve shume eshte djali mir puntor dhe i ndegjushem shum ka frig nga une shkaku i vizes. Sidoqoft nje dit lash termin per te gjinekologu erdh edhe burri nuk edisha une qe eshte gjinekologu ish i dashuri im dhe ai me….shtypni posht reklamen dhe automatikisht ju hapet video e gruas dhe gjinekologut: