Monday , 23 April 2018

Shikoni si ndodhi aksidenti në rreth të Prishtinës me 200 km në orë (Kujdes Pamjet)

Një aksident shumë i rëndë ka ndodhur mbrëmë pas mesnatës në rrethin në hyrje të Prishtinës, nga ana e Mitrovicës.
Aty katër anëtarë të familjes humbën jetën kur me makinën e tyre thyen rrethojat e sigurisë, dhe ranë disa metra poshtë, njofton Klan Kosova.Udhëtari i pestë që ndodhej në makinë është i vetmi që ka shpëtuar. Ai ndodhet në Klinikën Intensive, në gjendje të rëndë, por stabile.Burime të televizionit thanë se makina e tyre po lëvizte shumicën me shpejtësi të madhe, edhe para se t’i afrohej rrethit, ndonëse një patrullë policore..Kliko reklamën më poshtë për shikuar videon: