Monday , 23 April 2018

Shikoni çka i ndodh në një mbrëmje nate Gjyste Vulajt në Zurich (Pamje)

Në një mbrëmje muzikore në Zvicer Goditet në fytyrë Gjyste Vulaj ja kush e goditi….Këngëtarja e njohur e pop-folk Gjyste Vulaj është nënë e dy fëmijëve. Ajo ka një vajzë dhe një djalë. Gjyste Vulaj njihet në mediat shqiptare dhe komentohet gjithmonë për bukurin dhe format e saj. Por Një ngjarje shokuese i ka ndodhur Gjyste Vulaj ku ajo në një mbrëmje muzikore është goditur në fytyrë, ku kjo ngjarje ka befasur të gjithë, ja dhe video kur Gjyste goditet në fytyrë, shtypni poshte reklamen dhe ju hapet video shokuese: