Monday , 19 March 2018

Sapo ndodhi…Aksident në Rrugën e Kombit: Vdes këngëtarja shqiptare, lëndohet 32-vjeçari nga…

Vajza që ndërroi jetë në aksidentin e ndodhur në hyrje të Kalimashit pasditen e së dielës ishte një këngëtare e muzikës popullore të Mirditës, Stela Gjoka, ngjarja ndodhi në rrugën e Kombit, në afërsi të tunelit të Kalimashit, ku ishin me një shpejtësi prej 200km/h, Ja ju sjellim edhe videon kur ndodhi aksidenti, Klikoni videon e reklames dhe ju hapet video, nese je i dobët mos e shiko: