Wednesday , 25 April 2018

Safeten e ‘tradhton’ fustani, i del gjoksi në prani të Sabriut… Ky është reagimi tij (Video)

Safeten e ‘tradhton’ fustani, i del gjoksi në prani të Sabriut… Ky është reagimi tij
Safete Mustafa është njëra nga dy motrat më të famshme, të njohura si Motrat Mustafa, shkruan ORAinfo. Ato të dyja ishin të pranishme në dasmën e moderatorit Labinot Gashi, të cilat u dukën shumë bukur dhe elegante.
Sonte Motrat Mustafa në profilin e tyre kanë postuar një fotografi të Safetes së bashku me Sabri Fejzullahun
Per me shume klikoni ne reklamper me shume shiko videon me poshte..