Monday , 19 March 2018

Rrëfim erotik: Më tha po shkoja në Shkodër për ta shikuar ndeshjen, por ja ku e gjeta burrin tim me motren…


Sot sic e dini eshte zhvilluar loja Shqiperi-France, per gjithe shqiptaret ka qene nje dite historike dhe pse humbem por per mua ka qene dita me e keqe ne jeten time mbase burri im me tradhetoi, me tha se po iku per ne France por une e gjeta diku tjeter, e gjeta me nje femer tjeter duke u perqafuar.

Po shkoja ne nje restaurant per te ngrene dreken me femijet e mi dhe aty pash te dashurin tim, duke hanger dreken me dike tjeter.

Nuk u besova syve te mi, i pyeta edhe femijet ata i shkuan pran por ai nuk i pranoi u zgjua dhe iki me vrap bashk me tjetren hipen ne vetur dhe iken.

Provoa ta therras ne telefon nuk me hapi telin. Me thoshte se…kliko ne reklam per vazhdim-