Saturday , 17 March 2018

Rita Orës i del edhe Videoja inntime…Pamje shumë të nxehta me Boksierin


Se fundmi Rita Ora dhe Conor McGregor kanë qenë në eventin e modës në Angli . Të dy ulur afër, tek “tavolina e kampionëve” , kështu e quajti ish e dashura e yllit të Real Madrid, Cristiano Ronaldos, Irina Shayk këtë tavolinë.Por fotot e boksierit më të famshem dhe Ritës u bënë menjëherë virale dhe nuk kishte person që mos diskutonte për to. Dyshja u panë shumë të afërt, madje ishte Rita ajo që ngacmoi median dhe publikun duke shkruar “Date Night”.Komentet ishin te shumta ku shume mbronin Riten dhe disa e ofendin pasi boksieri ishte i martuar dhe me një fëmije të vogël, por nga ana tjetër komentonin se fajin e ka Conor.Në media po bën namin një video ku shfaqet Conor duke kapur të pasmet e një femre e cila kishte bikini të ngjashme me ato të Rita Orës që veshi në ditëlindjen e saj në Afrikë.Për ta shikuar Videon KliKo në Reklam pas 4 sekonda Reklam shfaqet video